عینک واقعیت مجازی شیائومی

Xiaomi VR Play glass

عینک واقعیت مجازی Mi VR Play  قادر است موبایل هایی با اندازه صفحه نمایش ۴.۷ الی ۵.۷ اینچ را در خود جای دهد. شایان ذکر است شیائومی در این هدست از دو لنز کروی ضد بازتابی یا آنتی رفلکت استفاده کرده و ادعا می شود که تصاویر ایجاد شده با آن وضوح بسیار خوبی خواهند داشت.

جدیدعینک واقعیت مجازی شیائومی

600,000 ریال بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

60000 امتیاز وفاداری


محصولات مرتبط و مشابه

اطلاعات بیشتر

 

طراحی هدست واقعیت مجازی شرکت شیائومی بسیار جالب و اختصاصی است به این گونه که بر خلاف طراحی کشویی هدست‌های دیگر برندها، هدست Xiaomi Mi VR دارای طراحی کیف مانند است و با استفاده از آن می‌توانید به راحتی و با باز کردن زیپ‌ها به موبایل هوشمند خود دسترسی داشته باشید. عینک واقعیت مجازی Mi VR Play  قادر است موبایل هایی با اندازه صفحه نمایش ۴.۷ الی ۵.۷ اینچ را در خود جای دهد.

مواد استفاده شده در عینک واقعیت مجازی شرکت شیائومی لایکرا یا همان نایلون و اسپندکس است همچنین در قسمت‌های جانبی این عینک واقعیت مجازی از ترکیب اتیلن وینیل-استات استفاده شده است تا علاوه بر سازگاری با پوست انسان دارای وزن پایینی در حدود 208 گرم باشد. محصول جدید شیائومی یا همان  Mi VR در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ساخته شده است و طبق اعلام این شرکت چینی به زودی باید شاهد قالب‌های جذابتری باشیم. 

عینک واقعیت مجازی شرکت شیائومی علاوه بر کیفیت بسیار مناسب، بسیار خوش قیمت است و با تنها 49 یوان یا همان  7 دلار آمریکا به زودی در سراسر جهان عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود این هدست واقعیت مجازی دنیای عینک‌های واقعیت مجازی را دگرگون کند.

نقد و نظرات

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید